http://poldensowo.blogspot.com/search/label/M%C3%93J%20INSTRUKTOR

poniedziałek, 18 lipca 2016

MÓJ INSTRUKTOR - Marta Polak Hell Yeeeah/Warszawa

Uważam, że obecnie brakuję informacji o instruktorach pole dance. Chciałabym stworzyć coś w rodzaju „spisu trenerów". I mam do wszystkich ruromaniaczek/ruromaniaków ogromną prośbę. Rusza na moim blogu seria „MÓJ INSTRUKTOR”. Liczę, że pomożecie mi w jej tworzeniu. Będę ogromnie wdzięczna o wysyłanie na maila lub na facebooku opisu swoich trenerek/trenerów. 

Mogą to być osoby, u których obecnie trenujecie, albo takie które coś wniosły do Waszego pole dancowego życia (oczywiście z całej Polski).

Chciałabym, aby było to pisane szczerze i od serca.

Wiele razy stajemy przed wyborem miejsca, w którym chcemy się szkolić. Uważam, że najlepiej pomoże Nam opis trenera, który został stworzony przez jego kursantów. Będziemy wtedy wiedzieć czego możemy się spodziewać na zajęciach. A jak wiadomo, każdy ma inny styl.


Marta Polak Hell Yeeeah

Na pierwszy ogień idzie Nasza Pańcia czyli Marta Polak. Założycielka i instruktorka szkoły Hell Yeeeah.  Zaczęła trenować w roku 2013. Marta była moja pierwszą trenerką i mam do niej ogromny sentyment.Uwielbia wahadła, hangspringi, shouldery i tym Nas często katuje na zajęciach. Uważam, że ma ogromną wiedzę i potrafi ją wspaniale przekazać. Bardzo zwraca uwagę na technikę.

Ma indywidualne podejście do kursantek. Każdą z Nas dobrze zna. Wie jakie są nasze mocne i słabe strony.

Często wystarczy Jej jedna malutka rada, aby w końcu wykonać figurę, nad którą się wcześniej męczyliśmy.


Wiem, że pole dance to Jej ogromna pasja. Bardzo dużo poświęciła pracy, aby założyć własną szkołę- inną i wyjątkową, gdzie zajęcia mamy w małych grupach (obecnie najmniejsze to 4-osobowe).

Chyba to wszystko potwierdza fakt, że nadal razem trenujemy :)Marta kocha też psy. Od kilku miesięcy ma psiulka, który nazywa się Polo (hmmm, ciekawe czy nazwa wzięła się od pole dance czy od nazwiska :)). Polutek jest szkolnym pupilkiem i często Nam towarzyszy, gdy siedzimy w kuchni i plotkujemy.
Jeżeli chcesz trenować pole dance w mega fajnej atmosferze oraz z dziewczyną, która zna się na tym co robi, to polecam Martę!

Martę możecie śledzić na facebooku -> link oraz na Instagramie -> link

Marta prowadzi bardzo dużo zajęć także zachęcam do odwiedzenia strony Hell Yeeeah z grafikiem -> link3 komentarze:

 1. Też miałam okazję trenować z Martą, studio jest piękne a Polo bardzo motywujący :D
  o czym wspominałam we wpisie Hell Yeah moja opinia

  Oj sama być coś takiego mogła napisać o dziewczynach z poznańskiej Divy ^_^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja chętnie taki post u siebie zamieszczę. Im więcej opisów trenerów tym lepiej. Zapraszam do podesłania na maila lub na facebooku ;)

   Usuń
 2. I have just installed iStripper, so I can have the sexiest virtual strippers on my taskbar.

  OdpowiedzUsuń