http://poldensowo.blogspot.com/search/label/M%C3%93J%20INSTRUKTOR

wtorek, 17 maja 2016

Hello

Na blogu, chciałabym przybliżyć Wam życie dziewczyny, która wkręciła się w POLE DANCE. Nie chcę Was zamęczać obszernymi opisami jak to jest trenować na rurce. Będę pisała 
o tym co Was interesuje. Planuję testować różne produkty, bo wiem, że zanim coś się kupi warto jest przeczytać recenzję i mieć możliwość porównania. Będzie też trochę informacji o kosmetykach, o odżywianiu (głównie dieta lekkostrawna), no i oczywiście, o sporcie.  

Blog jest skierowany przede wszystkim do dziewczyn, bo jest pisany z mojej perspektywy, ale myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Marzy mi się, aby wszyscy, który uprawiają sport robili to z przyjemnością. Znajdź to co pokochasz. Mogą to być długie spacery po lesie, pływanie- cokolwiek co Cię cieszy. Bo żaden rodzaj aktywności fizycznej nie da Ci takich rezultatów jak sport uprawiany z pasja J Mnie się po 24 latach udało. Nigdy nie jest za późno!!

Dodatkowo, na fanpage będę Was informowała, na bieżąco o promocjach, na sportowe ubrania. Wkrótce będą specjalne kody rabatowe!
  
Zachęcam do obserwowania mojego bloga, Instagrama oraz Facebooka!Natalia

1 komentarz:

  1. I have just downloaded iStripper, and now I can watch the sexiest virtual strippers on my desktop.

    OdpowiedzUsuń