http://poldensowo.blogspot.com/search/label/M%C3%93J%20INSTRUKTOR

poniedziałek, 14 listopada 2016

MÓJ INSTRUKTOR - Aleksandra (Sandra) Kostyk /Warszawa


Dzisiaj opinia, którą podesłała mi Ewelina o Jej instruktorce. Trenują razem prawie rok. Widać, że Sandra odwala kawał dobrej roboty i że kursantki Ją uwielbiają :)

Aleksandra – znana wszystkim jako Sandra, na studiach rozpoczęła swoją przygodę z tańcem, który szybko stał się jej życiową pasją. Sam taniec to dla niej za mało, dlatego cały czas szuka nowych form artystycznych trenując dodatkowo, akrobatykę, akrobatykę powietrzną oraz doszkalając swoje umiejętności Pole Dance.

Sandra jest założycielką grupy Queens Cheeleaders. Prowadzi również zajęcia z rozciągania tzw. „wyzwanie szpagat”. Dzięki jej radom, wsparciu i "dociskaniu" usiadłam w szpagacie oraz sznurku (szpagat męski) w ciągu dwóch miesięcy :)

W styczniu 2016 roku Sandra zajęła drugie miejsce w V zawodach w ESENSAI.
Jak wyglądają zajęcia?

Na rozgrzewce Sandra przykłada dużą wagę na wzmocnienie każdej partii ciała, a także na rozciągniecie (dzięki temu mam mniejsze przykurcze pod kolanami).

Sandra na zajęciach uczy nas nie tylko techniki, ale również gracji i płynnych przejść między figurami. Do każdej z nas podchodzi indywidualnie, zna nasze mocne jak i słabsze strony.


Gdy jakaś figura nie wychodzi, wystarczy Jej jedna mała rada czy asekuracja. A figura, której dłuższy czas nie byłam w stanie zrobić, nagle zaczyna wychodzić ;)

Sandra potrafi zarazić swoją pasją, zmotywować do działania, a także przekazuje swoją pozytywną energię, dlatego na zajęcia do Sandry zawsze przychodzi dużo dziewczyn.

Bywają zajęcia, gdzie jest zróżnicowany poziom kursantek. Nie ma to jednak większego znaczenia, ponieważ tej instruktorki zawsze wszędzie jest pełno. Znajdzie  czas dla każdego, aby można było trenować figury na swoim poziomie – zatem nie ma mowy o nudzie.Sandra jako jedna z niewielu instruktorek uczestniczy w różnych warsztatach Pole Dance, podczas których pogłębia swoją wiedzę oracz uczy się nowych figur.


Imponuje mi swoją determinacją. Zawsze dba, aby prowadzone przez nią zajęcia były niezwykle energetyczne i spontaniczne. Bardzo się cieszę, że poznałam taką osobę jak Sandra, ponieważ zaszczepiła we mnie swoją pasję. Dzięki niej studio do którego chodzę stało się dla mnie drugim domem ;)Sandra prowadzi zajęcia w 
SKY POLE STUDIO Warszawa
TORSTAR Wołomin
FENIKS STUDIO Józefosław


Social media:

1 komentarz:

  1. I've just downloaded iStripper, so I can have the sexiest virtual strippers on my taskbar.

    OdpowiedzUsuń